Dalīties

“Zelta Mikrofona” laureātu koncerts raisa lielu interesi un milzu ovācijas

Otrdienas, 26. jūlija vakarā Dzintaru koncertzālē “Zelta Mikrofona” laureātu koncertā uz vienas skatuves pulcējās Latvijas skatuves zvaigznes, izpildot savus lielākos hitus un arī priecējot ar pirmatskaņojumiem.

 

Latvijas mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” ierasti tiek pasniegta februārī un mūziķiem tā  ir gaidīta iespēja satikties ar saviem kolēģiem. Ņemot vērā, ka aizvadītos divus gadus ceremonija notika ierobežotam skaitam cilvēku, tika nolemts svinības rīkot vasarā kopā ar klausītājiem. “Zelta Mikrofona” laureātu koncertā uz vienas skatuves kāpa mūziķi, kas vasarā ir  aizņemti paši savās koncerttūrēs un tādēļ vienā vasaras vakarā redzēt visus kopā  ir vienreizējs notikums. Šo iespēju atsaucīgi novērtēja klausītāji un “Zelta Mikrofona” laureātu koncerts notika izpārdotā zālē. 

 

Koncertā uzstājās:  “Prāta Vētra”, Laima Vaikule, “Instrumenti”, Intars Busulis, “Dzelzs Vilks”, “The Sound Poets”, “Astro’n’out”, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Aminata, Agnese Rakovska, OZOLS, Normunds Rutulis, Jānis Stībelis, Olga Rajecka, “Rīgas Modes”, “Inokentijs Mārpls”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, ansis, Evija Vēbere, “Citi Zēni”, “Knīpas un knauķi”.  

 

“Koncertā bija tik klātesoša sajūta, ka Latvijas mūziķi ir viena liela ģimene, kas “Zelta Mikrofonā” satiekas tā, kā ģimenes atvases ierasti satiekas uz gadskārtu svētkiem, apciemojot savus pašus tuvākos. Brīnumaini un ļoti mīļi!” uz piedzīvoto atskatās “Elektrum” mārketinga vadītāja Diāna Orlovska.

 

“Esmu pateicīga un gandarīta par koncertu, kurš, domāju, ieies vēsturē. Vienreizējs mūziķu sastāvs, kuru sniegums ir augsta līmeņa profesionalitāte balansā ar krāšņām emocijām, sajūsmināti skatītāji, kuru ovācijas ir nerimstošas, brīnišķīgie vadītāji un viesi – tas bija liels baudījums. Man ir prieks, ka viss izdevās kā iecerēts. Saku paldies visiem, kas noticēja idejai un palīdzēja to realizēt!” pauž “Zelta Mikrofons” ilgadējā producente Elita Mīlgrāve un saka paldies “Elektrum”, SIA “Zaļā Josta” un Latvijas lielākajam ēdināšanas uzņēmumam LIDO par atbalstu. 

 

“Zelta Mikrofona” laureātu koncerta ierakstu joprojām var noskatīties nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet 5. augustā plkst. 21.45 koncerts skanēs kanālā TV3. Koncerta ieraksts tapis sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību.