Dalīties

Vēl tikai līdz 2. decembrim iespējams iesniegt ierakstus Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2022”

Tiek pieņemti ieraksti, kas izdoti (padarīti publiski pieejami) no 2020.gada 2.decembra līdz 2021.gada 1.decembrim, ieskaitot. Ierakstus iespējams iesniegt kategorijā Labākais albums (visi žanri), Labākā dziesma, Labākais videoklips, Labākā debija un Labākas koncertieraksts video. Katram māksliniekam ir iespēja iesniegt 2 ierakstu bezmaksas, bet par katru nākamo ierakstu dalības maksa ir 25 Eur.

Pieteikuma anketa pieejama šeit https://www.zeltamikrofons.lv/iesniegsana/iesniegsanas-anketa/

Ikgadējās Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” pasniegšanas ceremonija norisināsies 26. februārī un to būs iespējams skatīties tiešraidēs skaties.lv un TV3.

Zelta Mikrofons ir tāds kā Latvijas mūzikas Olimpa kalns, kur reizi gadā satiekas Latvijas visdažādāko žanru mūzikas pārstāvji – tie ir lieli svētki Latvijas mūziķu kopienai. Tā ir lieliska iespēja savu paveikto parādīt Latvijas mūzikas profesionāļiem un, protams, arī klausītājiem. Tas, ka mūsu kopdarbs ar grupu “Astro’n’out” pagājušajā ceremonijā ieguva balvu kategorijā “Radio hits”, joprojām šķiet kā neticams sapnis, it īpaši tad, ja paskatāmies dziesmas, kas šo balvu ieguvušas pirms mums. Ir neizsakāms prieks saņemt novērtējumu par padarīto”, stāsta Andrejs Reinis Zitmanis, grupas “Sudden Lights” solists.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons”, “Grammy” latviešu balvu ekvivalents, ir vienīgais pasākums latviešu mūzikas dzīvē, kur tiek apbalvoti visu žanru iepriekšējā gada labākie mūzikas ieraksti profesionālas žūrijas vērtējumā.

Ieraksti iesniedzami līdz 2.decembrim (ieskaitot) elektroniski, izmantojot kādu no failu apmaiņas serveriem, vai fiziskā formātā Latvijas Mūzikas Producentu Apvienības LaMPA birojā Rīgā, Aisteres iela 11 (1.stāvā). Neskaidrību un jautājumu gadījumā: gunita@gadabalva.lv vai +371 25611040.

Foto: Edijs Andersons