Dalīties

Balsojot par ELVI gada dziesmu, ziedo Ukrainas atbalstam!

Jau 11. februārī līdzšinējo balsojumu par “Zelta Mikrofons’23” nomināciju “ELVI gada dziesma” portālā tv3.lv papildinās iespēja balsot, zvanot pa tālruni, tādējādi vienlaikus ziedojot Ukrainas tautas atbalstam. Balsojums tuvinās “ELVI gada dziesmas” laureātu godam tautas iecienītākās dziesmas, bet maksa par zvanu sadarbībā ar portālu ziedot.lv tiks novirzīta ukraiņiem tik nepieciešamo elektroģeneratoru iegādei. Balsošana pa tālruni un ziedošana noslēgsies “Zelta Mikrofons’23” tiešraides un koncerta laikā 18.februārī.

“Pirms gada Latvijas mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons’22” tika veltīta Ukrainai un visas ceremonijas laikā aicinājām ziedot, lai palīdzētu Ukrainas tautai un karš ātrāk beigtos. Ir pagājis gads, bet karš diemžēl turpinās. Apbrīnojot un cienot ukraiņu tautas izturību un drosmi, “Zelta Mikrofons” aicina arī mums visiem būt izturīgiem un neatlaidīgiem un turpināt palīdzēt katram pēc savām iespējām, lai ātrāk iestātos miers,” saka “Zelta Mikrofons’23” producente Elita Mīlgrāve.

“Latvijas mūziķi kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā ir snieguši nenovērtējumu atbalstu un palīdzējuši savākt ievērojamus ziedojumus Ukrainas tautai. Milzīga pateicība no Ukrainas un tās cilvēkiem! Un sirsnīgs paldies “Zelta Mikrofons” organizētājiem par iespēju gada balvas skatītājiem ne tikai baudīt iemīļotu mūziķu priekšnesumus, bet arī atbalstīt Ukrainu”, novērtē Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

“Tauta ir spēks, kam apvienojoties, var notikt lielas lietas – rasties patiess svētku prieks un patiess atbalsts grūtā brīdī. Tieši tāpēc ir tik lieliski, ka varam apvienot savus spēkus, lai ar prieku un azartu atbalstītu gan savējos pašmāju mūzikā, gan Ukrainas tautu, kas neatlaidīgi un pašaizliedzīgi cīnās nežēlīgā karā par savu brīvību un visas demokrātiskās Eiropas vērtībām. Turklāt telefonbalsojums rada iespēju par ELVI gada dziesmu nobalsot arī tiem cilvēkiem, kas nevar piereģistrēties balsošanai ar sociālo tīklu profilu. Atbalstīsim savējos mūzikā un savāksim līdzekļus, lai palīdzētu ukraiņiem sarūpēt elektrību brīžos, kad kara darbība pārtraukusi elektroapgādi primāro sadzīves funkciju nodrošināšanai,” aicina ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Balsošanas tālruņu numuri katrai dziesmai ir šādi:
90067020 – Būū un Edavārdi “Kur ir mana cilts?”.
90067021 – Citi zēni “Lieka štuka”.
90067022 – Dons “Tavs pieskāriens”.
90067023 – Grēta “Pāries”.
90067024 – Shipsea un Aminata “Tavi viļņi”.
90067025 – Sudden Lights “Laternas”.
90067026 – Tautumeitas un Renārs Kaupers “Muoseņa”.
90067027 – The Sound Poets “Pie vienas uguns”.
90067028 – ZeBrene un Sudden Lights “Pasaule trīc”.
90067029 – ZEĻĢIS “Vēl”.

Maksa par zvanu EUR 1.42. Ziedojumi tiks izlietoti ģeneratoru iegādei civilām un militārām vajadzībām. Par “Elvi gada dziesmu” līdz 18. februāra vakaram joprojām būs iespējams nobalsot arī bez maksas portālā https://www.tv3.lv/zeltamikrofons/elvi-dziesma/. Lai balsošanas pēdējā nedēļā uzturētu sportisku interesi, balsu skaits 11.februārī tiks aizklāts. Gan portālā Tv3, gan telefonbalsojumā nodotās balsis tiks apkopotas, un uzvarētāji tiks sumināti “Zelta Mikrofons’23” noslēguma ceremonijā 18. februāra vakarā. 

“Zelta Mikrofons’23” ceremoniju līdzfinansē: LaIPA,  Kultūras ministrija. Atbalsta: SIA Zaļā josta, Elvi un Elektrum. Ceremonijas Oficiālais auto: Mazda, Oficiālais drukas partneris: Eveko, Balsu skaitīšana – auditorfirma Grand Thorthon, Cienā: 36. Līnija, Spirits & Wine. Informatīvais atbalsts: TV3, StarFM, Radio SWH, Radio Skonto, Radio TEV, Tvnet, izdevniecība Rīgas Viļņi un jauns.lv,  EHR Latviešu hiti, EHR Grupa un hiphops.lv, Zvaigznāja Komanda.