Dalīties

“Alise Brīnumzemē” jaunās vēsmās dziedātājas AnnasKristas jaunajā mūzikas videoklipā “Nezvani Vēl”

Dziedātāja AnnaKrista (pilnajā vārdā Anna Krista Ostrovska) izdod jaunu singlu un mūzikas videoklipu dziesmai “Nezvani Vēl”, kas tapis, dziedātājai gūstot uzvaru “Zelta Mikrofons” un “Ondo.lv” rīkotajā dziesmu konkursā, kurā ik mēnesi kādam jaunajam māksliniekam bija iespēja laimēt 1000 EUR lielu stipendiju dziesmas ierakstam un videoklipam. Uzvaru guva AnnasKristas dziesma “Loving Me Back”, kurai ir tapusi versija arī latviešu valodā. Šodien dziedātāja publicē abas dziesmas versijas: “Nezvani vēl” un videoklipu “Alise Brīnumzemē” referencē, kā arī oriģinālversijas “Loving Me Back” liriku video.

Par dziesmas tapšanu stāsta AnnaKrista: “Dziesmas pirmsākumi ir meklējami jau 2018.gadā, kad kādu nelielu savu dzīves posmu pavadīju ārpus Latvijas robežām. Pavadot ļoti daudz laika brīvprātīgā vientulībā, ļāvos nostalģiskām sajūtām, un, gremdējoties atmiņās, ļāvu rokai rakstīt vārdus, kas rezultējās teju vai ikvienam zināmajā stāstā par sūro mīlestību. Pēc uzvaras konkursā uzrunāju producentu Reini Briģi, ar kuru, kā izrādās, man ir ļoti līdzīga muzikalā gaume, kas mūsu darbu pie dziesmas padarīja harmonisku un ļoti vieglu, turklāt tieši Reinis bija iniciators dziesmas versijai latviešu valodā. Iepazīstot dziesmas domu un mērķi, Reinis to ļoti profesionāli ietērpa “Nezvani Vēl” dziesmas vārdos. Tā tika nošauti “divi zaķi ar vienu šāvienu”, un šodien tiek publicētas divas manis izauklētās dziesmas versijas. Īpaša pateicība jāizsaka arī Armandam Treiliham, kurš veica abu dziesmu skaņas pēcapstrādes.”

Ideju par videoklipa veidošanu, atsaucoties uz “Alise Brīnumzemē”, mūziķei ieteica videoklipa režisors un montāžists Elvis Lācis. “Piekritu, ilgi nedomājot, jo, manuprāt, tā ir svaiga, krāšņa ideja, ko var apspēlēt dažādās variācijās. Tika piesaistīta dekoratore Iluta Reinberga (Ilutas Skaistumnīca), kurai ir “zelta rokas” un papildus dekorāciju izveidei, viņa uzņēmās veidot arī manu vizuālo tēlu no A-Z, kas videoklipam piešķir vienu noteiktu vadlīniju visas dziesmas garumā.”, dziesmu un video komentē AnnaKrista.

Dziesmas ir pieejamas visos straumēšanas servisos.

AnnaKrista – Nezvani Vēl: https://www.youtube.com/watch?v=HXcxdjisr4Q

AnnaKrista – Loving Me Back (liriku video): https://www.youtube.com/watch?v=jSG_Ev9VwOk