Iesniegšana

Ierakstus vērtēšanai var iesniegt jebkura fiziska vai juridiska persona, kas laika posmā no 2020. gada 2. decembra līdz 2021. gada 1.decembrim ir izdevusi/publicējusi ierakstu. Ierakstu iesniegšana šogad norisinās no 1. novembra līdz 2. decembrim (ieskaitot).

Atbalstot mūziķus un producentus šajā saspringtajā gadā un svinot savu 26. jubileju, šogad Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons 2 ierakstu iesniegšana ir bez reģistrācijas maksas, bet par katru nākamo iesniegto ierakstu maksa ir 25 Eur.

Pieteikumi Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2022” jāiesniedz līdz 2021.gada 2.decembrim (ieskaitot), izvēloties sev ērtāko iesniegšanas veidu. Lai izvairītos no liekas kontaktēšanās, šogad aicinām izvēlēties elektronisko CD iesniegšanas veidu, izņemot gadījumus, ja izvēlaties pretendēt uz Labākā albuma dizaina atzinību.

1) Iesniedzot elektroniski:
jāaizpilda iesniegšanas anketa, kurā jānorāda prasītā informācija un piekļuves linki uz albuma audio failiem .wav formātā, albuma vizualizācijām (vāciņu un izklājumu), video materiālu (ja tāds ir pieejams), kas ilustrē iesniegto ierakstu.

2) Iesniedzot klātienē fiziskās albumu kopijas:
a) jāaizpilda iesniegšanas anketa, kurā jānorāda prasītā informācija un piekļuves linki uz albuma audio failiem .wav formātā, albuma vizualizācijām (vāciņu un izklājumu), video materiālu (ja tāds ir pieejams), kas ilustrē iesniegto ierakstu.
b) jānogādā 17 CD kopijas (vai 22 CD kopijas, ja ieraksts pretendē uz Labākā albuma dizaina atzinību) LaMPA birojā, Aisteres ielā 11, ceturdienās/ trešdien (11., 17.,25. novembrī un 2.decembrī)  no 12:00 -17:00. CD iesniegšana ir bezkontakta, tādēļ lūdzam visus eksemplārus ievietot atsevišķā maisiņā/kastītē, pievienojot iesniedzēja kontaktinformāciju.

3) Iesniedzot ierakstu sūtot caur Omniva pakomātiem:

a) jāaizpilda iesniegšanas anketa, kurā jānorāda prasītā informācija un piekļuves linki uz albuma audio failiem .wav formātā, albuma vizualizācijām (vāciņu un izklājumu), video materiālu (ja tāds ir pieejams), kas ilustrē iesniegto ierakstu.
b) jānosūta 17 CD kopijas (vai 22 CD kopijas, ja ieraksts pretendē uz Labākā albuma dizaina atzinību) uz Siguldas ELVI Vidus iela pakomātu. Adresējot paciņu Gunitai Strazdiņa tel. 25611040 (pēdējā izsūtīšanas diena 29. novembris). Lūdzam visus eksemplārus ievietot atsevišķā maisiņā/kastītē, pievienojot iesniedzēja kontaktinformāciju.

Vērtēšanai tiek pieņemti visi 2021. gadā izdotie albumi visos žanros, kas atbilst vismaz diviem kritērijiem:
a) Izpildītājs ir Latvijas pilsonis;
b) Mūzikas autors ir Latvijas pilsonis;
c) Teksta autors ir Latvijas pilsonis;
d) Izdevējs/producents ir Latvijas pilsonis.

Optimizējot iesniegto ierakstu objektīvu izvērtēšanu, konkrētas nominācijas albumu iesniegšanai pagaidām netiek izvirzītas. Iesniegto ierakstu sadalījumu pa žanru kategorijām veiks īpaši izveidota žūrijas komisija.

Joprojām nemainīgas tiek saglabātas 4 vispārīgās kategorijas, kurās ierakstus var iesniegt paralēli iepriekš minētajai Albuma kategorijai:
1. Labākais mūzikas videoklips;
2. Labākais koncertieraksts video;
3. Labākā debija;
4. Labākā dziesma.

Iesniegtos ierakstus izvērtēs profesionāla žūrija 50 cilvēku sastāvā (Žūrijas sastāvu pēc 20.novembra meklēt sadaļā „Žūrija”).

Balvai nominēto ierakstu piecinieki tiks paziņoti 2022. gada janvārī.

Neskaidrību gadījumā ieskatieties sadaļā “Biežāk uzdotie jautājumi” vai sazinieties ar mums.