Albums 2021 (visi žanri)

Albuma nosaukums – Izpildītājs (iesniedzēja norādītais ieraksta mūzikas žanrs)

Kabataszagļi un Astronauti – Ainars Pūpols&The Cucumbers (rock)
DABA – Tempus (Rock, Metal, Post rock)
Spacehog – Kristaps Baķis (indie rock)
Grimt – Oghre (Progresīvais metāls, progresīvais roks, sladžmetāls, postmetāls)
Ezera skaņas – The Bad Tones, Ukko Heinonen, Dzintars Vīksna (Instrumentālā mūzika)
Ugunszeme – Konors Migla (Blackmetāls, smagais metāls, smagais roks)
Insulin – Brimstone (Elektronika / Future garage)
Divpadsmit dziesmas – Inqognito (Roks)
Nobleman – Heskk (Drum’n’Bass)
Ignite The Sky – Bloody Heels (Alternatīvā mūzika / Roks / Metāls)
Torņiem un Ielejām – Sapņu Fragmenti (Pop-rock)
Prieks, no kura neizaug. Laiks, kuru neaizmirst – Blue Jean Serenade (Indie Pop-Rock)
Renesanse – Goran Gora (dziesminieks)
We`re all connected – So Lucid Electric Feel (rokmūzika)
Aeternum – Rīgas Doma kora skolas jauktais koris (Kora mūzika)
vvz – Velns Viņu Zin (Eksperimentālais smagais metāls)
Self-Destruct. Survive. Thrive! – MĀRA (Metāls (death/thrash/groove))
Mausoleum – Pamirt (Tumšā mūzika)
zaļš – Andris Buiķis (Fusion, Jazz, Pop)
21.gs mode – Sub Scriptum (indie/rock)
Pasaule ir viss, kas gadās – Willow Farm (Pop/rock, indie, alternative)
Songs of Niceness – Edvards Broders (indie, indie roks)
Izmisums – Edvards Broders (Instrumentālā mūzika)
Visur skan – B Optimist (Roks)
Perimetrs – Dabasu Durovys (Popmūzika)
OPUS DOMI – N’WORKS (DEJU MŪZIKA)
Zeme – Reinis Jaunais (Starpžanru mūzika, pasaules mūzika, world fusion, indie folk)
The Conduit – Saturn’s Husk (psychedelic/sludge/doom metals)
Dzejnieks – Iron Wings (Heavy/Thrash metal)
Aplī – ARTURS (Rokmūzika)
Dārznieks pilsētā-Sapņi un orģijas – Doktors Alčēmijs (Elektroniskā mūzika)
Thaw – Gints Smukais (Instrumentālā mūzika/starpžanru)
Irmgarda laika mašīna – Dr.Klisicka laboratorija (New wave/experimental/electronica)
Tumši ūdeņi – Frailty (Doom/Death Metal)
Identities – Kārlis Vanags / Latvian Radio Big Band (Jazz, Contemporary Jazz, Modern Big Band Jazz)
The Maze – Kārlis Auziņš / Matīss Čudars / Ivars Arutyunyan (Jazz, Contemporary Jazz)
Lick Attack – B.H.A.D. Company (Džezs, Hiphops, pasaules mūzika)
Codex Faenza – Ilze Bertrand (Medieval Music, Classical Music)
Yggdrasil – Jānis Ruņģis (Electroacoustic improvisation, Modern Creative)
20 Year Anniversary Concert – Latvian Blues Band (Blūzs)
Viss tavās rokās – Oskaritto (Hip Hops)
Koncertprogramma Pa Apli – Very Cool People feat. Edavārdi, ansis un Kristīne Prauliņa (Funk, soul, hip-hop. rock, jazz)
Veltījums – duets Sandra (Roks)
PŪRS – SVĪRES (Tautas mūzika)
Everstate EP – Everstate (Roks, Smagais roks)
searching for buried pleasures – careless afterlife (art rock, gothic)
Sibīrijas Dziesmas – Mūziķu apvienība ” Sventava” (Tradicionālā mūzika)
Vakara Mūzika – Ēriks Upenieks (Instrumentālā mūzika)
Lietas, kas notiek manā galvā – MARTA (Popmūzika)
Electric Tree – Tree of Dawn (Starpžanru, elektroniskais indie)
Par Mušām – Arnis Slobožaņins (Bērnu mūzika)
Happy – Purple Negative (Indī roks, alternatīvais roks)
Lavīna – Arturs Skutelis (Hip-hops)
Nu-ku-smalki-šiki-drū – Laura Polence (Mūzika bērniem)
RUDENS STĀSTS – Biedrības “SIRDS MĀJA” muzikālā apvienība (bērnu mūzika)
Neformāts – Double Faced Eels (Rokmūzika)
HOMEMADE – MT$ (Elektronika)
AVE MARIS STELLA – Lilita Ozola (Ērģeļmūzika)
NORMIS MUSIC – Normunds Ņērbulis (starpžanru instrumental, ambient, meditative, easy listening instrumentāla, meditatīva, viegli klausāma )
SPĒLE – I MEAN LOVE (RnB/Hip-Hop/Pop)
Vismaz 9 reizes – Nova Koma, piedalās Edavārdi, Idus Abra (Roks, Hip Hop)
HUNNY – HUNN (hip hop)
Šlāgermeistar Jāņu Top 20 – Pirmais Kurss (Humorroks)
Šākātā – Alise Joste (indie, alternative, singer-songwriter)
TALA – TALA (Alternatīvs)
Runa nav par naudu – Audiokvartāls (Popmūzika, poproks)
PARTY! – Dani Ryan (Sint-roks)
Kompozīcijas – Triānas Parks (popmūzika)
Dzīvojumi – Jāņa Ruņģa Klātbūtne (Dziesmas)
Rīta un vakara dziesmas – Raimonds Tiguls un Rīgas Doma zēnu koris (Kora mūzika)
Casus – Nekad (hardcore, punk, metal)
Pār pasauli – Melanna (alternatīvais roks, pop-roks)
Audumi – Elpus (indie/etno, akustiskais roks, folks)
The Lighthouse Trilogy – audrú (indie mūzika, alternatīvā mūzika)
Pritonā – Miķelis Dzenuška (Džezs)
Since you die – Overcast rain (Dark metal)
Balta Gaisma – Waterflower (Avant-pops / Avant-garda elektronika)
NESKARAMAM NEPIESKAROS – SARNOVSKIS. SĒRUMA (Pop / Rock / Avandgard)
Kovārņu mazbērniem – Židrūns (Rokmūzika: indie rock)
Light Between Oceans – Pacific K (Indie, Ambient, Alternative)
“Distance” Deluxe – Chris Noah (Indie Pop)
Then and Now – Krists Saržants (Džezs, starpžanru)
Vēja mirdzums – Liepājas Simfoniskais orķestris, diriģenti Gintars Rinkevičs un Atvars Lakstīgala, pianists Vestards Šimkus (Akadēmiskā mūzika)
Laika Dzeloņdrātīs – URBIX (Roks, metāls)
Ak dievs, ko par mums teiks citplanētieši – Krāsa (Alternatīvais un roka žanrs)
Guliet, mazie! – Lauris Valters (bērnu mūzikas albums)
Sirds kā bākuguns – Lauris Valters (popmūzikas albums)
VISI KOPĀ – Marta Marija Sproģe (bērnu mūzika)
Labvakar – Stūrī zēvele (indie/pop)
Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm – Baložu Pilni Pagalmi (Alternative)
Bravo! – Čipsis un Dullais (Jaunā viļņa šlāgergrupa)
7. Dienas Burvis – JĀNIS BUKUMS (Roks)
Dialogue – Kasetes (synthpop, alternative)
Sunset – Andre Yevsukov and “Jam Orchestra” (Džeza mūzika)
Es iešu tālāk – Aija Andrejeva (pop/roks)
Līkās dziesmiņas – Platons Buravickis un Armands Siliņš (bērnu dziesmas)
Burn – FormatLess (alternative pop)
Ikdiena – Laura Bicāne (singer-songwriter)
Jauni jāja karavīri – Dobeles zemessargi (Šlāgermūzika)
Trīs no Pārdaugavas dziesmas – Ducele (šlāgeris)
Ticība – LU sieviešu koris MINJONA (Kora mūzika)
Vēja dēls – Tērvete (Šlāgermūzika)
Adventa Mesa – Laura Teivāne soprāns, Jānis Almanis-Palmbahs baritons, Fricis Hugo Pērkons, Mārtiņš Lūkass Staķis zēna balss, Ekonomikas un kultūras augstskolas Kamerkoris Fortius, kameransamblis: Māris Lasmanis taustiņinstrumenti, Egils Upatnieks oboja, Edgars Saksons sitaminstrumenti, perkusijas, Viktors Veļičko kontrabass, diriģente: Māra Marnauza (Akadēmiskā mūzika)
Sarkazm skorpiona – Evgeny Gradalev (Blues)
Lai Deg! – The BIG Deal (Alternatīvā rokmūzika)
Бездна – MAYLA (Death metal)
Deviant Art – PUFFIN (Techno, IDM)
Rajona Memuāri – Kontraflovs (Raps/Hip-hops)
Liela māksla – ansis (Reps)
Control – Tesa (Postmetāls)
Mēness – DCH (Roks, Alternatīvais roks, Pop roks)
Mantojums Volume 1 – Ieva Kerēvica (Starpžanrs)
slikti vārdi laba baurošana – Idioti.Trupa. (Alternatīvais pops)
Bauda – Martas Asinis (Alternatīvā mūzika)
Krasta FM – Kreisais Krasts (Hip Hops)
Lai noskan klusums – Evija Smagare (indie/pop/r’n’b/electronic)
Ainava ar vientuļu koku – Jana Egle (Singer-songwriter jeb dziesminieku mūzika)
Y A U D A – OZOLS (Hip hops)
New Atlantis – Mother (Progresīvais roks, roks)
REPMŪZIKA EP – RĪMDARI
Ieroči – Loreta Reide (popmūzika)
Rihards Dubra: 2. simfonija, “Mystery of His Birth” – Liepājas Simfoniskais orķestris, diriģents Atvars Lakstīgala, čellists Ēriks Kiršfelds (Akadēmiskā mūzika)
Inheritance – CATALEPSIA (Smagais metāls)
Cheasy Rider – KODEK (Elektroniskā mūzika)
Daumants Liepiņš: Rahamņinovs. Zemzaris – Daumants Liepiņš Klasiskā mūzika)
Tālivaldis Ķeniņš: Vijolkoncerts, Koncerts pieciem sitaminstrumentālistiem un orķestrim, Beatae voces tenebrae – Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Eva Bindere, Guntars Freibergs, Ernests Mediņš, Elvijs Endelis, Mikus Bāliņš, Elīna Endzele (Klasiskā mūzika)
Kārlis Auzāns “Mūzika no deju ansambļa “Daiļrade” topošās folkbaleta deju izrādes “CIK SAULES MŪSOS”” – Jānis Strazdiņš, Kārlis Auzāns, Mārtiņš Miļevskis (Mūsdienu Tautas Mūzika, Neoklasika, Crossover)
Mans Mīļākais Karš / My Favorite War – Kārlis Auzāns (Kinomūzika, Soundtrack)
Nematoma – Toms Auniņš (Kino mūzika/Elektroakustika)
Greizā meža karaļvalsts – Andris Riekstiņš (Bērnu muzikāla pasaka)
Ieraugi Pats Sevi – Diāna Černe (Meditatīvā popmūzika)
Rīgas kalnu lielā balle – Podziņas (bērnu mūzika)
Mūsu diena. Inas Aizgales dziesmas – Cēsu popgrupa “Hey”, Elīna Gluzunova un Ralfs Eilands (bērnu mūzika)
Tas ir dzīrotspēks – ZE KRAMS (Hārdroks / Smagais metāls)
Latvijas Sajūtas – Jelgavas Bigbends (Džeza mūzika)
Dedication- Babītes novada jauktais koris “Maska” (Akadēmiskā mūzika / Kormūzika)
Centerwise – Ieva Kerēvica (džezs, pasaules mūzika)
Psycho Path – Urbanstep (Elektroniska deju mūzika)
Austra Pumpure. Imanta Kalniņa IV koncertprogramma – Austra Pumpure (Dziesminieku mūzika)
Pie mums ir brīnumjauki – Ķekavas kultūras nama bērnu vokālais ansamblis “Cīrulītis” (Mūzikas albums bērniem)
22:45 Quarter To Eleven – Street Conference (Roks)
STORY – Grupa KEKSI (Pop/rock)
7 skumjas zvaigznes. Katrīna Gupalo Imanta Kalniņa mūzikā – Katrīna Gupalo (Instrumentālās vai starpžanru mūzikas albums)
Pašizolācijas laika dziesmas – Andris Kivičs (Akustiska popmūzika)
High Society – Thomas Haze (Elektronika – Trap/Wave/Downtempo)
Apspēlēts – Kārlis Kazāks un Kaspars Tobis (Mūzika, elektroniskā mūzika)
13 i 1 – Kārlis Kazāks (Tautas mūzika, pasaules mūzika)
Spēļu vilciņš – Dažādi izpildītāji. Viktors Ellers balss, Agnese Jēkabsone balss, Maija Kalniņa balss, Zanda Štrausa balss, Normunds Kalniņš taustiņinstrumenti, Raitis Eleris kontrabass, Māris Zīlmanis perkusijas, Roberts Dinters ģitāras, Edgars Jānis Kārkliņš saksofons (Populārā mūzika ar dažādu citu žanru satikšanās pazīmēm)
Hardrada – Fljúga Hrafna (Dark Folk)
Koncertieraksts “Reiz Ziemassvētkos 2” – Guntars Račs un Saldās sejas (pop)
Otra viņa – MØNTA (pop)
Sadziedam? – Tarkšķi (Bērnu mūzika vai tautas mūzika)
Kamēr esmu – Oskars Deigelis (Pop, R’n’B)
Uz zaļumballi – Tarkšķi (Tautas mūzika)
Tūrists – Dons (Pop)
Sārta dzīle, sārta zeme – Grunts (Death metal)
LG ir HH – ŪGA (Hip hops)
Dive In Harmony – Elmars Orols (New Age)
Nopietni pa jociņam – Guntis Skrastiņš un Raimonds Pauls (Popmūzika/Šlāgermūzika)
Eboniāde – bfnl (Ebony rock/starpžanru)
The Eternal Witness – The Eternal Witness (Instrumentālais, experimentālais, alternatīvais, improvizācijas)
Blaumaņa Laika Mašīna – Oriole (Elektroniskās mūzikas žanrs)
Little Black Death – Hypervert (Dark’n’Roll)
II – Inde Indive (alternative , post-rock , post-metal)
Gaisma Krīt – Jolanta Gulbe Paškeviča (Starpžanru albums )
trīp! – postfolkloras grupa “RIKŠI” (postfolklora, tautas mūzika)
igo/hermanis/dziesmas – Igo, Aivars Hermanis (Blūzs, alternatīvs)
Veļu laiks – druun (Folk doom metal)
Ilgais ceļš kapos – Imants Daksis (Alternative)
Intervija – Jānis Bērziņš (Instrumentālā mūzika)
Dziesmas no Aulejas – Tautumeitas (Tautas mūzika)

Atjaunināts 03.12.2020. plkst. 00:01