Nov 30, 2017

Vēl tikai trīs dienas, lai pieteiktos balvai “Zelta Mikrofons”


Līdz 4.decembrim iespējams iesniegt pieteikumus Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons 2018. Ierakstus var iesniegt klātienē LaMPA birojā Sēlpils ielā 2c vai elektroniski uz e-pastu ilze@gadabalva.lv.

Ierakstus vērtēšanai var iesniegt jebkura fiziska vai juridiska persona, kura laika posmā no 2016. gada 2. decembra līdz 2017. gada 1.decembrim ir izdevusi/publicējusi ierakstu.

6.decembrī notiks pirmā žūrijas sapulce, kurā iesniegtos ierakstus sadalīs žanros jeb nominācijās. Lai izveidotos nominācija, jābūt iesniegtiem vismaz 3 ierakstiem attiecīgajā žanrā.

Visu decembri žūrija turpinās klausīties un izvērtēt iesniegtos ierakstus, 29.decembrī iesniedzot savu viedokli neatkarīgai auditorfirmai.

Visus saņemtos pieteikumus izvērtēs profesionāla žūrija, kuras sastāvā ir 47 mūzikas nozares pārstāvji – mūzikas kritiķi, žurnālisti, festivālu un pasākumu producenti, lektori, radio un televīzijas cilvēki u.c. Viens žūrijas loceklis nedrīkst vērtēt vairāk par 10 nominācijām, un vienas nominācijas maksimālais vērtētāju skaits ir 20 cilvēku. Ar precīzu šī gada žūrijas sastāvu iespējams iepazīties http://www.gadabalva.lv/iesniegsana/zurija

Nominantu piecinieki tiks paziņoti īpašā preses konferencē, kas notiks 17.janvārī, savukārt, uzvarētāji tiks paziņoti aizraujošā koncertceremonijā 27.februārī Dailes teātrī.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” tiks pasniegta jau 22. reizi un jau astoto gadu ar SMScredit.lv ģenerālatbalstu. “Zelta Mikrofonu” organizē LaMPA un MicRecPM sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību LaIPA un Latvijas Republikas Kultūras ministriju, atbalsta Tirdzniecības parks “Alfa”, kurā arī šogad varēs izteikt savu viedokli par labāko dziesmu 2017.


Vairāk informācijas mājaslapā www.gadabalva.lv, rakstot uz e-pastu ilze@gadabalva.lv vai telefoniski +371 67409924.